پشتیبانی

menuordersearch
ad.arooskoo.ir

تبلیغات اصولی و صحیح در اینستاگرام - راهنمای مشاغل عروسی برای راه اندازی پیج

۱۳۹۷/۱۰/۲۲ شنبه
(1)
(0)
تبلیغات اصولی و صحیح در اینستاگرام - راهنمای مشاغل عروسی برای راه اندازی پیج
تبلیغات اصولی و صحیح در اینستاگرام - راهنمای مشاغل عروسی برای راه اندازی پیج

دستیابی به بازار عروسی در اینستاگرام
تبلیغات اصولی و پست گذاری های صحیح در اینستاگرام

 

شبکه جهانی اینستاگرام به عنوان کارآمد ترین محل تبلیغات رایگان در کشورمان به شمار می‌رود، اما نکته حائز اهمیت در استفاده صحیح از این ابزار جمعی است که در بسیاری از مواقع رعایت نمی‌شود و اکثر صاحبین مشاغل فقط با راه اندازی یک پیج و پست گذاری های گاه و بی گاه ( و بعضا بی نتیجه) وقت خود را می‌گذرانند و اگر در جمعی هم بنشینند از معایب و شایعه های گفته شده در مورد مزایای این شبکه سخن به میان می‌آورند! اما واقعیت چیز دیگری است و این شبکه هم بمانند سایر موارد مشابه نیاز به رسیدگی و دقت عمل و مدیریت دارد و می‌بایست دائما اصول تبلیغات مدرن و فراگیر در آن به درستی رعایت شود. گواه این مدعی استفاده برندهای معتبر تجاری از اینستاگرام است که بعضا برخی از برندها تمرکز کامل خود را بر روی این شبکه گذاشته اند و درآمد خود را فقط از این راه بدست می‌آورند.

 

برای فعالیت اصولی در اینستاگرام رعایت چند اصل گفته شده در زیر کافیست؛

 

1. پیج (صفحه) خود را اصولی و بهینه راه بیاندازید.
هنگام راه اندازی پیج داشتن ایمیل و شماره موبایل معتبر برای تائید و امن سازی حسابتان لازم است و در صورتی که حساب را با این دو تایید نکنید، در آینده دچار مشکلاتی خواهید شد و همینطور برای داشتن یک پیج بهینه و در واقع برای بهینه سازی اینستاگرام با چند گام ساده این مطلب را بخوانید.

 

2. فالوور های جعلی نخرید.
با خرید فالوورهای جعلی همانطور که میدانید چیزی نصیبتان نخواهد شد، برای شروع پیج تعدادی کاربر جعلی را به حسابتان بفرستید تا صفحه ی شما تازه تاسیس به نظر نرسد تا بتوانید به مشتریان خود معرفی کنید اما اصرار بر افزایش بی رویه آنها باعث صرف هزینه و همینطور کاهش اعتبار شما خواهد شد. سعی کنید همواره تعادل را رعایت کرده و به اندازه وسعت شغلتان فالوور اضافه کنید. به عنوان مثال: 200K (دویست هزار نفر) فالوور (دنبال کننده) برای یک پیج متعلق به آتلیه عروس چندان معقول و منطقی به نظر نمی‌آید و خواه نا خواه مشتریان شما هم به فیک بودن فالوورهای پی می‌برند.

 

3. دیگر مشاغل عروسی را فالوو و لایک کنید.
همتایان خود را در تجارت عروسی فالوو کنید و پست های آنها را لایک بزنید. با این کار در دو جنبه اساسی جلو می‌افتید اولین مزیت ایجاد فضای رقابتی سالم و اعلام دوستی و همبستگی با همکاران است که بازخورد مطلوبی را برای دراز مدت به ارمغان می‌آورد. اگر بخواهید به صورت تک و منزوی باشید هیچ فایده ای ندارد و کم کم با جلب نظرات بیشتر این انزوا نیز بیشتر خواهد شد. دومین مزیت این کار بررسی و رصد مداوم آنهاست تا به این واسطه از آخرین رویدادها، ایده ها و تکنیک های بازاریابی همکاران مطلع شوید و بعبارتی دیگر از قافله عقب نمانید!

 

4. تولید محتوا (مهم)

محتوای مناسب و درخور کسب و کار خود ایجاد کنید و تبلیغات را مدرن ادامه دهید. استفاده از بنرهای جذاب و زیبای تبلیغاتی می‌تواند تاثیر زیادی را در جذب مشتریان داشته باشد،

محتوای مناسب می‌تواند شامل: بنرهای تبلیغاتی (تصویر یا عکس های تبلیغاتی)، اعلام آفرها و پیشنهادات، متون مفید برای عروس و و داماد ها و غیره باشد

نکته دیگر که بسیار اهمیت دارد، توجه به موضوع محتوای (عکس یا متن) تولید شده است که نباید از موضوع اصلی که همان خدمات عروسی است خارج شود، در واقع برای اینکه کاربران شما در صفحه کسب و کارتان ماندگار شوند و پست های دیگر پیج شما را ببینند باید در اولین نگاه موضوعی غیر از خدمات عروسی و تبلیغات برند تجاری تان به چشمشان نخورد.

 

5. استمرار و انضباط در تبلیغات
صفحه کسب و کار شما نباید بیکار بماند و بهتر است به صورت یکروز در میان و یا حتی روزانه (ترجیحا در ساعاتی مشخص) یک پست مفید را منتشر کنید تا بدین وسیله پویایی تجارت شما به چشم بازدید کنندگان بیاید و گمان نکنند با برندی متروکه مواجه شده اند. همینطور در نیمه ی دیگر ماجرا از پست گذاری های پیاپی و پشت سرهم باید خودداری شود.

یکی از مهمترین دلایل شکست برندهای تجاری عروسی متروکه ماندن سایت یا صفحات اجتماعی آنهاست. بهتر است اگر وقت کافی برای بروز رسانی و محتواگذاری در بسترهای تبلیغاتی کسب و کار خود را ندارید، آنها را حذف کنید و یا تبلیغات خود را به سایت های راهنمای عروسی بسپارید.


6. استفاده از تگ ها و هشـتگ ها
در هنگام پست گذاری و در پایین پست های منتشر شده از هشتگ (#) عبارات مهم و پرجستجو یا پر طرفدار استفاده کنید تا کاربران جدید بواسطه جستجوهایشان به پیج شما راهنمایی شوند. مثلا برای آتلیه عکاسی از هشتگ های #آتلیه_عکاسی #آتلیه #اتلیه #آتلیه_عروس #عروس #عروسی استفاده شود،

 

در پایان

عوامل دیگری هم در بازاریابی و تبلیغات اینستاگرام موثر است که با کسب تجربه در این شبکه بدست می‌آید و نیازمند حضور موثر و هوشمندانه شماست. اگر بخواهیم از دور به این سبک تبلیغات نگاهی بیاندازیم، این نکته بیشتر نمایان می‌شود که با وجود اثرات مطلوب تبلیغات اینچنینی اما باید اعتراف کنیم که این ها تکمیل کننده نخواهد بود و نمی‌شود با یک شبکه رایگان (مثلا اینستاگرام) مشتری را تا پای قرارداد بیاوریم و در واقع شبکه های اجتماعی بدلیل رایگان بودن نزد مخاطبان شما اعتبار زیادی ندارند و تنها برای معرفی و شناساندن برند تجاری تان مفید هستند.
طبیعی است که بعد از دیده شدن برند شما در اینستاگرام نیاز به اعتبار سازی و جلب اعتماد مشتری دارید، که تنها راه حل این موضوع اشاعه و گسترش تبلیغات خود در سایت های معتبر عروسی و در کنار آن راه اندازی یک سایت تجاری مختص به کسب و کارتان است.

 

همین حالا در معروفترین پیج اینستاگرام عروسی کشور (پیج اینستاگرام عروسکو) یک پست دائمی از تبلیغاتتان منتشر کنید! و با کمترین هزینه به مشتریان زیادی دست یابید!

aparatlinkedingoogletwiterfacebookyoutelegram
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
آغاز تبلیغات در عروسکو چگونه است؟ اگر قصد این را دارید که به دنیای متفاوت و مدرن سایت عروسکو وارد شوید، می‌بایست اشتراک های تبلیغاتی خریداری کنید، بقیه محصولات شامل پکیج های خدماتی ویژه بازاریابی دیجیتال عروسی است و ارتباطی با تبلیغات شما در عروسکو ندارد. چه تفاوتی در تبلیغات عروسکو وجود دارد؟ وب سایت عروسکو، تنها یک سایت معمولی برای درج اگهی نیست. حمایت از شما از زمان خرید اشتراک های تبلیغاتی و درج آگهی آغاز می‌شود و تا پایان ادامه خواهد داشت. سایت عروسکو در رسانه های خبری کشور با عنوان اولین و بزرگترین پرچم دار برند سازی در کشور معرفی شده است. چرا سایت عروسکو متفاوت عمل می‌کند؟ یک تاجر باهوش در اوضاع بد بازار به اوج موفقیت و سرمایه خواهد رسید، به همین سبب سایت عروسکو با استفاده از تکنیک های مدرن بازاریابی عصبی و نقطه ای، پرچم برند شما را برافراشته کرده و در مدت کوتاهی درآمد هایتان را چند برابر می‌کنیم. منظور از اشتراک تبلیغاتی چیست؟ اشتراک تبلیغاتی در سایت عروسکو مزایای زیادی دارد. شما با خرید اشتراک به یک پکیج کامل تبلیغاتی دسترسی خواهید داشت بعبارتی دیگر اشتراک ها شامل: درج تبلیغات و ایجاد صفحه اختصاصی در سایت، تبلیغات در اینستاگرام عروسکو، تبلیغات در تلگرام عروسکو، تبلیغات در رسانه ها، ارسال انبوه لینک، بازاریابی نقطه ای، ارتقاء در جداول رتبه بندی و ... می‌شود. چگونه می‌توانم از موفقیت خود با عروسکو مطمئن شوم؟ سایت عروسکو در همین ابتدای راه نمونه های زیادی را برای اثبات ادعای خود دارد و توانسته است در مدت کوتاهی برندهای معتبری را در حوزه سالن زیبایی، آتلیه عکاسی، مزون لباس و... به وجود آورد و با حمایت های خود روز به روز به تعداد آنها می‌افزاید...و شما هم با نگاهی اجمالی در سایت و اینستاگرام عروسکو براحتی می‌توانید از نوع و کیفیت فعالیت های سایت و سبک مدرن برندسازی تیم ما مطمئن شوید. تبلیغات گسترده توسط عروسکو چگونه انجام می‌شود؟ با خرید اشتراک های تبلیغاتی در سایت عروسکو علاوه بر انتشار گسترده آن در رسانه های مختلف، تبلیغات شما در 4 سایت معتبر عروسی دیگر نیز درج خواهد شد، بدین وسیله از پرداخت هزینه بابت تبلیغات در سایت های دیگر بی نیاز می‌شوید.
دفتر مرکزی
تهران، تهران پارس

مرکز تماس عروسکو

02128428630
02128428631
02128421624
آخرین اخبار
آموزش ساخت ویدیو تبلیغاتی حرفه ای برای همه + نکات کلیدی

آموزش ساخت ویدیو تبلیغاتی حرفه ای برای همه + نکات کلیدی

مهم ترین نکات ساخت ویدیو تبلیغاتی به ترتیت عبارتند از: شفافیت در پیام، صداقت در کلام، بالا بودن کیفیت صدا...
راهنمای بازی مافیا (مافیای عروسکو)؛ هیچ کس صدای پدر را نخواهد شنید!

راهنمای بازی مافیا (مافیای عروسکو)؛ هیچ کس صدای پدر را نخواهد شنید!

بای مافیای عروسکو برگرفته از بازی مشهور و کلاسیک روسی مافیا است.
راهنمای مشاغل عروسی برای داشتن تبلیغات اینترنتی با بازدهی بالا

راهنمای مشاغل عروسی برای داشتن تبلیغات اینترنتی با بازدهی بالا

برای شروع تبلیغات اینترنتی چه کار بایست کرد و چه گام هایی باید برداریم، برای ورود به دنیای تبلیغات اینترنتی از کجا شروع کنیم؟
تبلیغات اصولی و صحیح در اینستاگرام - راهنمای مشاغل عروسی برای راه اندازی پیج

تبلیغات اصولی و صحیح در اینستاگرام - راهنمای مشاغل عروسی برای راه اندازی پیج

دستیابی به بازار عروسی در اینستاگرام، تبلیغات اصولی و پست گذاری های صحیح در اینستاگرام
نصب اپلیکیشن عروسکو

نصب اپلیکیشن عروسکو

کاربران می‌توانند با مراجعه به منوها یا از طریق همین پست نسبت به دانلود اپلیکیشن عروسکو اقدام کنند
چگونه در دنیای تبلیغات اینترنتی موفق شویم؟

چگونه در دنیای تبلیغات اینترنتی موفق شویم؟

این یک سئوال پر تکرار است که در این روزهای سر سخت اقتصادی ذهن خیلی ها را به خود مشغول کرده است. برای پاسخ به این ابهام ما گام های اصولی ورود به دنیای تبلیغات و شبکه های مجازی را به ترتیب و گام به گام در زیر شرح داده ایم.
مهمترین اقدام بعد از طراحی سایت، سئو سایت است. سئو سایت چیست؟

مهمترین اقدام بعد از طراحی سایت، سئو سایت است. سئو سایت چیست؟

مفهوم سئو سایت به کلیه اقدامات و استراتژی هایی که منجر به افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو می‌گردد، اتلاق می‌شود.
چگونه در بحران اقتصادی موفق باشیم؟

چگونه در بحران اقتصادی موفق باشیم؟

اوضاع بد اقتصادی، بیکاری و رکود و تورم، از کابوس‌های هر کارآفرینی است. شرایط اقتصادی همیشه بر وقف مراد نیست و اوج و فرودهایی دارد. چه بسیار کسب و کارهایی که با نوسانات نرخ ارز و یا سقوط بورس به خاک سیاه نشسته اند.
در پربازدیدترین اینستاگرام مشاغل خدمات مجالس عروسی تبلیغ کنید!

در پربازدیدترین اینستاگرام مشاغل خدمات مجالس عروسی تبلیغ کنید!

اینستاگرام وب سایت عروسکو تنها پیج رسمی و معتبر مشاغل خدمات عروسی در سراسر کشور است
روش برخورد صحیح با مشتری ناراضی ! - رازهای موفقیت کسب و کار

روش برخورد صحیح با مشتری ناراضی ! - رازهای موفقیت کسب و کار

در این مفاله می‌خوانیم که چطور با مشتری ناراضی، عصبانی و سخت‌گیر برخورد کنیم. با نکات و تکنیک‌هایی آشنا می‌شویم که به آرام شدن موقعیت کمک می‌کنند و در نهایت منجر به رضایت و خشنودی مشتری می‌شوند.
دلایل مهم کاهش درآمدهای مشاغل عروسی

دلایل مهم کاهش درآمدهای مشاغل عروسی

دلایل عمده کاهش درآمدهای مشاغل عروسی چیست و چرا با وجود کم نشدن مراسم ها مشتریانتان ریزش کرده اند
انواع بازاریابی مدرن در تبلیغات عروسی کدام است؟

انواع بازاریابی مدرن در تبلیغات عروسی کدام است؟

با سبک های جدید بازاریابی در تبلیغات عروسی بیشتر آشنا شوید و تجارت خود را محک بزنید
نام دامنه خوب چه ویژگی هایی دارد

نام دامنه خوب چه ویژگی هایی دارد

اگر برای سایتتون دنبال نام دامنه هستید این مقاله در انتخاب یک نام مناسب به شما کمک خواهد کرد.
اسپانسری تبلیغات عروسی در وب سایت عروسکو

اسپانسری تبلیغات عروسی در وب سایت عروسکو

اگر تاکنون به فکر توسعه کسب و کار نبوده اید و به حداقل ها راضی شده اید ما به توصیه می‌کنم پا را فراتر بگذارید
دامنه یا دومین چیست و چگونه می‌توان تهیه کرد؟

دامنه یا دومین چیست و چگونه می‌توان تهیه کرد؟

آشنایی با دامنه سایت و راهنمای آسان خرید دامنه از سایت های معتبر
بهینه سازی اینستاگرام برای تبلیغات عروسی با انجام چند گام ساده!

بهینه سازی اینستاگرام برای تبلیغات عروسی با انجام چند گام ساده!

اگر به دنبال جذب مشتریان بیشتر از طریق شبکه محبوب اجتماعی اینستاگرام هستید، این مقاله با در چند گام ساده به شما کمک خواهد کرد.
تبلیغات گسترده عروسی در عروسکو

تبلیغات گسترده عروسی در عروسکو

کلیه مشاغل عروسی می‌توانند با خرید اشتراک های تبلیغاتی در عروسکو در سایر سایت های عروسی نیز رایگان اگهی دهند.
5 اشتباه در دنیای دیجیتال برندها

5 اشتباه در دنیای دیجیتال برندها

آگاهی از اشتباهات و خطاهایی که برندها پیش‌تر مرتکب آنها شده‌اند به ما کمک می‌کند تا بتوانیم شروعی خوب و بدون نقص در کار داشته باشیم
افزایش درآمد تا سه برابر بیشتر!

افزایش درآمد تا سه برابر بیشتر!

تفاوت سایت عروسکو با سایت درج آگهی در چیست و چگونه باعث موفقیت ما در افزایش درامدها می‌شود
کمپین های تبلیغاتی در عروسکو

کمپین های تبلیغاتی در عروسکو

منظور از کمپین های تبلیغاتی در سایت عروسکو چیست و چگونه ضمانتی برای موفقیت شماست.
twitertelegraminstagramyoulinkedinaparatfacebook