پشتیبانی

menuordersearch
ad.arooskoo.ir

چگونه در دنیای تبلیغات اینترنتی موفق شویم؟

۱۳۹۷/۸/۲۲ سه شنبه
(1)
(0)
چگونه در دنیای تبلیغات اینترنتی موفق شویم؟
چگونه در دنیای تبلیغات اینترنتی موفق شویم؟

ورود به دنیای بزرگ دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی در حوزه مشاغل عروسی


دنیای تبلیغات و بازاریابی اینترنتی هر روز داغ تر می‌شود و به سطحی اساسی و تعیین کننده از بازار نه چندان عادلانه جذب مشتریان مبدل شده است. مشاغلی که کیفیتی را در خدمات خود ارائه نمی‌دهند و یا حتی بعضی دیگر که هنر و استعداد شما را ندارد، مخاطبین را گروه گروه به سمت خود می‌کشند و با استفاده از متخصصین بازاریابی دیجیتال فرمانروایی می‌کنند.

شاید بتوان یکی از بزرگترین علت های شکست برخی از مشاغل عروسی را به سبب عدم آشنایی و یا استفاده نادرست از تبلیغات اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ به شمار آورد. حضور شما در فضای مجازی یک مقوله است و استفاده صحیح و اصولی از این فضا مقوله ای دیگر... اگر قرار باشد هر شخصی با یک شبکه رایگان به مدارج بالاتری در تبلیغات دست پیدا کند، قطعا ما جزو اولین نفرها نبودیم. یک شبکه اجتماعی مناسب باید در بدو امر به محتوای با کیفیت توجه کند چرا که جلب نظر مخاطب یا بازدیدکنندگان برای تبدیل شدن آنها به مشتری یا دنبال کننده بسیار کار سخت و تخصصی ست شما با شناخت نیازهای مخاطبین خود از جمله عروس و داماد ها و درک نوع تفکر آنها باید صفحه ای اصولی و باب میلشان ایجاد کنید تا در اولین ورود جزو مشتریان دائم تان شوند. شاید با خود بپرسید آیا این ادعا واقعی است..؟ و می‌شود با یک صفحه از شبکه های اجتماعی مشتریان واقعی جذب کنیم؟
پاسخ این سوال بسیار ساده و در عین حال تخصصی است. بله، می‌شود با یک صفحه رایگان اینستاگرام یا تلگرام و یا... مشتری واقعی پیدا کرد اما مهمترین نکته برای رسیدن به این هدف رعایت اصول تبلیغات و بازاریابی دیجیتال است که در این صورت ممکن است کار برای همه آسان نباشد و تنها درصد کمی از مردم بتوانند در این شبکه های اجتماعی موفق باشند.

 

برای ورود به تبلیغات اینترنتی از کجا شروع کنیم؟


این یک سئوال پر تکرار است که در این روزهای سر سخت اقتصادی ذهن خیلی ها را به خود مشغول کرده است. برای پاسخ به این ابهام ما گام های اصولی ورود به دنیای تبلیغات و شبکه های مجازی را به ترتیب و گام به گام در زیر شرح داده ایم.

 

اولین گام: ایجاد یک نماد یا نشان (لوگوی تجاری) انحصاری برای برند خود

 

قبل از این که تبلیغات اینترنتی خود را آغاز کنید، یک نماد تجاری منحصر به فرد را طراحی کنید تا کاربران در فضای مجازی برای برند تجاری تان تفکیک قائل شده و شناخت کسب و کار شما برای عروس و دامادها راحت تر انجام شود. چرا که قطعا شما تنها سایت یا صفحه ای نیستید که توسط مشتریان بازدید می‌شود، پس بهتر است با ایجاد یک تمایز بوسیله لوگوی زیبای خود سریعتر و بهتر در زهن ها نقش ببندید.

 

دومین گام: انتخاب یک شعار تبلیغاتی شیک و مدرن

 

انتخاب یک شعار تبلیغاتی می‌توانید برای جذب کردن مشتریان در یک نگاه بسیار کارساز و موثر واقع شود. در نتیجه قبل از ورود به تبلیغات اینترنتی با انتخاب یک شعار مناسب تبلیغاتی به عروس و داماد های مضطرب (و البته عجول) حس اطمینان و آرامش را در خدمات خود القا کنید.

 

سومین گام: ایجاد یک صفحه در اینستاگرام

 

ایجاد اصولی یک صفحه اینستاگرام می‌تواند در معرفی اولیه برند تجاری شما بسیار موثر باشد. صفحه اینستاگرام خود را با نزدیک ترین نام کاربری به عنوان تجاری خود ایجاد کنید و لوگوی تجاری تان را در قسمت پروفایل آن قرار دهید، تا صفحه شما در نتایج جستجو کاربران متمایز به نظر برسد و آنها را جذب خود کند. می‌توانید با مطالعه مقاله بهینه سازی اینستاگرام با چند گام ساده قدمی محکمتر بردارید و صفحه خود را در همان بدو راه اندازی استاندارد سازی کنید که این کار بسیار مهم و ارزشمند خواهد بود. بر اساس تحقیقات امروزه بسیاری از عروس و دامادها از اکانت اینستاگرام خود برای شروع جستجو جهت پیدا کردن خدمات عروسی استفاده می‌کنند.

 

چهارمین گام: ایجاد محتوای مناسب در اینستاگرام

 

ایجاد یک صفحه اینستاگرام و حضور در میان رقبا به تنهایی نمی‌تواند معجزه کند و در بازاریابی شما تاثیرات زیادی بگذارد، مهمترین اقدام بعد از راه اندازی این شبکه محتوا گذاری صحیح و مرتب و همینطور استفاده درست از هشتگ ها و تگ های این شبکه اجتماعی محبوب است. همواره می‌بایست به این موضوع توجه کنید که مخاطبان شما جوان هستند و به دنبال بنرهای جذاب تبلیغاتی با رنگ آمیزی های هیجان انگیز و آفر ها و نوآوری های مختلفی می‌گردد که متاسفانه معمولا صاحبین مشاغل کمتر به این موارد حیاتی توجه دارند.

 

پنجمین گام: حضور موثر در سایت های معتبر و تخصصی عروسی

 

اقدام بعدی برای بدست آوردن و تصاحب بازار تبلیغات عروسی ثبت نام و ایجاد اشتراک با سایت های تخصصی عروس است، این سایت ها به دلیل هدفمند بودن و موثر واقع شدن معمولا مهر تاییدی برای تبلیغات اینستاگرام شما هستند، هیچ گاه تصور نکنید که جوان های امروزی تنها با یک صفحه اینستاگرام (حتی صفحه ای جذاب و مدرن) جذب تان شده و قرارداد خود را منعقد می‌کنند، اینستاگرام بدلیل همگانی و رایگان بودن (و متاسفانه کلاهبرداری های صورت گرفته) فقط در مرحله اول جذب مخاطب موثر است ولی برای مرحله بعدی که اعتماد سازی است شما نیازمند یک سایت عروسی هستید که کاربر با مراجعه به آن متوجه جایگاه برند تجاری تان در امر خدمات عروسی شود و برایتان وقت بگذارد.

 

ششمین گام: اعتبار سازی (داشتن تاریخچه) در سایت های معتبر و تخصصی عروسی

 

​عامل موثر دیگر که آخرین گام از موفقیت در تبلیغات اینترنتی است و به مرور زمان بدست می‌آید افزایش تاریخچه و اعتبار برند تجاری خود در سایت های عروسی است، ورود گسترده تر به سایت های معتبر دیگر می‌تواند یکی از این اقدامات باشد همچنین مهمتر از همه داشتن بخش بازخورد و نظرات کاربران در پایین صفحه تبلیغاتتان در این سایت ها است، سعی کنید بخش نظرات کاربران را به هر شکلی و به مرور زمان پر کنید.

در آخر باید اعتراف کرد که کاربران و یا همان مشتریان بالقوه، بسیار باهوش و زیرک هستند به حدی که مجبورتان می‌کنند تا برای معروف شدن و کسب درآمد، به پول خرج کردن در فضای مجازی راضی شوید. پس هم اکنون کار را شروع کنید چرا که قطعا رقبای با تجربه ای در زمینه کاری خود دارید و انها نیز به مانند شما مدت زیادی را در فضای مجازی به اتلاف وقت گذرانده اند و در نهایت چیزی جز صفحاتی بی فایده در شبکه های مجازی برایشان باقی نمانده است.

 

هدفمند شروع کنید... باهوش باشید...و اصولی پول خرج کنید

 

در تبلیغات مجازی رقبای شما مشغول فعالیت هستند و روز به روز هدفمند تر از گذشته عمل می‌کنند و با برنامه ریزی های اصولی تبلیغات خود را پیش می‌برند، ما بارها شاهد بوده ایم که بسیاری از مدیران تبلیغات خود را در سایت ها و سایر محفل های تبلیغاتی کتمان کرده و به اصطلاح خودمان زیرش می‌زنند! در صورتی که اینطور نبوده و روزانه و ماهانه و سالانه برای تبلیغات شان پول خرج می‌کنند. پس برای رسیدن به رقبا دست به کار شوید و عقاید ناصحیح را دور بریزید و همواره در نظر داشته باشید که در دنیای تبلیغات اینترنتی هر ثانیه به مانند طلا، ارزشمند و گرانبها است.

facebooktwitertelegraminstagramyoulinkedinaparat
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
آغاز تبلیغات در عروسکو چگونه است؟ اگر قصد این را دارید که به دنیای متفاوت و مدرن سایت عروسکو وارد شوید، می‌بایست اشتراک های تبلیغاتی خریداری کنید، بقیه محصولات شامل پکیج های خدماتی ویژه بازاریابی دیجیتال عروسی است و ارتباطی با تبلیغات شما در عروسکو ندارد. چه تفاوتی در تبلیغات عروسکو وجود دارد؟ وب سایت عروسکو، تنها یک سایت معمولی برای درج اگهی نیست. حمایت از شما از زمان خرید اشتراک های تبلیغاتی و درج آگهی آغاز می‌شود و تا پایان ادامه خواهد داشت. سایت عروسکو در رسانه های خبری کشور با عنوان اولین و بزرگترین پرچم دار برند سازی در کشور معرفی شده است. چرا سایت عروسکو متفاوت عمل می‌کند؟ یک تاجر باهوش در اوضاع بد بازار به اوج موفقیت و سرمایه خواهد رسید، به همین سبب سایت عروسکو با استفاده از تکنیک های مدرن بازاریابی عصبی و نقطه ای، پرچم برند شما را برافراشته کرده و در مدت کوتاهی درآمد هایتان را چند برابر می‌کنیم. منظور از اشتراک تبلیغاتی چیست؟ اشتراک تبلیغاتی در سایت عروسکو مزایای زیادی دارد. شما با خرید اشتراک به یک پکیج کامل تبلیغاتی دسترسی خواهید داشت بعبارتی دیگر اشتراک ها شامل: درج تبلیغات و ایجاد صفحه اختصاصی در سایت، تبلیغات در اینستاگرام عروسکو، تبلیغات در تلگرام عروسکو، تبلیغات در رسانه ها، ارسال انبوه لینک، بازاریابی نقطه ای، ارتقاء در جداول رتبه بندی و ... می‌شود. چگونه می‌توانم از موفقیت خود با عروسکو مطمئن شوم؟ سایت عروسکو در همین ابتدای راه نمونه های زیادی را برای اثبات ادعای خود دارد و توانسته است در مدت کوتاهی برندهای معتبری را در حوزه سالن زیبایی، آتلیه عکاسی، مزون لباس و... به وجود آورد و با حمایت های خود روز به روز به تعداد آنها می‌افزاید...و شما هم با نگاهی اجمالی در سایت و اینستاگرام عروسکو براحتی می‌توانید از نوع و کیفیت فعالیت های سایت و سبک مدرن برندسازی تیم ما مطمئن شوید. تبلیغات گسترده توسط عروسکو چگونه انجام می‌شود؟ با خرید اشتراک های تبلیغاتی در سایت عروسکو علاوه بر انتشار گسترده آن در رسانه های مختلف، تبلیغات شما در 4 سایت معتبر عروسی دیگر نیز درج خواهد شد، بدین وسیله از پرداخت هزینه بابت تبلیغات در سایت های دیگر بی نیاز می‌شوید.
دفتر مرکزی
تهران، تهران پارس

مرکز تماس عروسکو

02128428630
02128428631
02128421624
آخرین اخبار
آموزش ساخت ویدیو تبلیغاتی حرفه ای برای همه + نکات کلیدی

آموزش ساخت ویدیو تبلیغاتی حرفه ای برای همه + نکات کلیدی

مهم ترین نکات ساخت ویدیو تبلیغاتی به ترتیت عبارتند از: شفافیت در پیام، صداقت در کلام، بالا بودن کیفیت صدا...
راهنمای بازی مافیا (مافیای عروسکو)؛ هیچ کس صدای پدر را نخواهد شنید!

راهنمای بازی مافیا (مافیای عروسکو)؛ هیچ کس صدای پدر را نخواهد شنید!

بای مافیای عروسکو برگرفته از بازی مشهور و کلاسیک روسی مافیا است.
راهنمای مشاغل عروسی برای داشتن تبلیغات اینترنتی با بازدهی بالا

راهنمای مشاغل عروسی برای داشتن تبلیغات اینترنتی با بازدهی بالا

برای شروع تبلیغات اینترنتی چه کار بایست کرد و چه گام هایی باید برداریم، برای ورود به دنیای تبلیغات اینترنتی از کجا شروع کنیم؟
تبلیغات اصولی و صحیح در اینستاگرام - راهنمای مشاغل عروسی برای راه اندازی پیج

تبلیغات اصولی و صحیح در اینستاگرام - راهنمای مشاغل عروسی برای راه اندازی پیج

دستیابی به بازار عروسی در اینستاگرام، تبلیغات اصولی و پست گذاری های صحیح در اینستاگرام
نصب اپلیکیشن عروسکو

نصب اپلیکیشن عروسکو

کاربران می‌توانند با مراجعه به منوها یا از طریق همین پست نسبت به دانلود اپلیکیشن عروسکو اقدام کنند
چگونه در دنیای تبلیغات اینترنتی موفق شویم؟

چگونه در دنیای تبلیغات اینترنتی موفق شویم؟

این یک سئوال پر تکرار است که در این روزهای سر سخت اقتصادی ذهن خیلی ها را به خود مشغول کرده است. برای پاسخ به این ابهام ما گام های اصولی ورود به دنیای تبلیغات و شبکه های مجازی را به ترتیب و گام به گام در زیر شرح داده ایم.
مهمترین اقدام بعد از طراحی سایت، سئو سایت است. سئو سایت چیست؟

مهمترین اقدام بعد از طراحی سایت، سئو سایت است. سئو سایت چیست؟

مفهوم سئو سایت به کلیه اقدامات و استراتژی هایی که منجر به افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو می‌گردد، اتلاق می‌شود.
چگونه در بحران اقتصادی موفق باشیم؟

چگونه در بحران اقتصادی موفق باشیم؟

اوضاع بد اقتصادی، بیکاری و رکود و تورم، از کابوس‌های هر کارآفرینی است. شرایط اقتصادی همیشه بر وقف مراد نیست و اوج و فرودهایی دارد. چه بسیار کسب و کارهایی که با نوسانات نرخ ارز و یا سقوط بورس به خاک سیاه نشسته اند.
در پربازدیدترین اینستاگرام مشاغل خدمات مجالس عروسی تبلیغ کنید!

در پربازدیدترین اینستاگرام مشاغل خدمات مجالس عروسی تبلیغ کنید!

اینستاگرام وب سایت عروسکو تنها پیج رسمی و معتبر مشاغل خدمات عروسی در سراسر کشور است
روش برخورد صحیح با مشتری ناراضی ! - رازهای موفقیت کسب و کار

روش برخورد صحیح با مشتری ناراضی ! - رازهای موفقیت کسب و کار

در این مفاله می‌خوانیم که چطور با مشتری ناراضی، عصبانی و سخت‌گیر برخورد کنیم. با نکات و تکنیک‌هایی آشنا می‌شویم که به آرام شدن موقعیت کمک می‌کنند و در نهایت منجر به رضایت و خشنودی مشتری می‌شوند.
دلایل مهم کاهش درآمدهای مشاغل عروسی

دلایل مهم کاهش درآمدهای مشاغل عروسی

دلایل عمده کاهش درآمدهای مشاغل عروسی چیست و چرا با وجود کم نشدن مراسم ها مشتریانتان ریزش کرده اند
انواع بازاریابی مدرن در تبلیغات عروسی کدام است؟

انواع بازاریابی مدرن در تبلیغات عروسی کدام است؟

با سبک های جدید بازاریابی در تبلیغات عروسی بیشتر آشنا شوید و تجارت خود را محک بزنید
نام دامنه خوب چه ویژگی هایی دارد

نام دامنه خوب چه ویژگی هایی دارد

اگر برای سایتتون دنبال نام دامنه هستید این مقاله در انتخاب یک نام مناسب به شما کمک خواهد کرد.
اسپانسری تبلیغات عروسی در وب سایت عروسکو

اسپانسری تبلیغات عروسی در وب سایت عروسکو

اگر تاکنون به فکر توسعه کسب و کار نبوده اید و به حداقل ها راضی شده اید ما به توصیه می‌کنم پا را فراتر بگذارید
دامنه یا دومین چیست و چگونه می‌توان تهیه کرد؟

دامنه یا دومین چیست و چگونه می‌توان تهیه کرد؟

آشنایی با دامنه سایت و راهنمای آسان خرید دامنه از سایت های معتبر
بهینه سازی اینستاگرام برای تبلیغات عروسی با انجام چند گام ساده!

بهینه سازی اینستاگرام برای تبلیغات عروسی با انجام چند گام ساده!

اگر به دنبال جذب مشتریان بیشتر از طریق شبکه محبوب اجتماعی اینستاگرام هستید، این مقاله با در چند گام ساده به شما کمک خواهد کرد.
تبلیغات گسترده عروسی در عروسکو

تبلیغات گسترده عروسی در عروسکو

کلیه مشاغل عروسی می‌توانند با خرید اشتراک های تبلیغاتی در عروسکو در سایر سایت های عروسی نیز رایگان اگهی دهند.
5 اشتباه در دنیای دیجیتال برندها

5 اشتباه در دنیای دیجیتال برندها

آگاهی از اشتباهات و خطاهایی که برندها پیش‌تر مرتکب آنها شده‌اند به ما کمک می‌کند تا بتوانیم شروعی خوب و بدون نقص در کار داشته باشیم
افزایش درآمد تا سه برابر بیشتر!

افزایش درآمد تا سه برابر بیشتر!

تفاوت سایت عروسکو با سایت درج آگهی در چیست و چگونه باعث موفقیت ما در افزایش درامدها می‌شود
کمپین های تبلیغاتی در عروسکو

کمپین های تبلیغاتی در عروسکو

منظور از کمپین های تبلیغاتی در سایت عروسکو چیست و چگونه ضمانتی برای موفقیت شماست.
twitertelegraminstagramyoulinkedinaparatfacebook