پشتیبانی

menuordersearch
ad.arooskoo.ir

انواع بازاریابی مدرن در تبلیغات عروسی کدام است؟

۱۳۹۷/۲/۱۵ شنبه
(6)
(0)
انواع بازاریابی مدرن در تبلیغات عروسی کدام است؟
انواع بازاریابی مدرن در تبلیغات عروسی کدام است؟
حتما شما هم تا کنون تبلیغات مختلفی را امتحان کرده اید و در اکثر آنها نتیجه مناسبی نگرفته و در برخی دیگر نتایج موقت خوبی را تجربه کرده اید و بعد از دوره ای دیگر تبلیغات اثر بخش تان بی نتیجه مانده است. اصل رقابت و ساماندهی نوین تبلیغات امری پویا است و هیچ بنگاه یا سایت تبلیغاتی نمی‌تواند مدعی شود که به عنوان مثال 10 سال است از یک شیوه پیروی می‌کند و در تمام این سالها موفق بوده است و توانسته تا مشتریانش را راضی نگه دارد. در حقیقت اصل موفقیت در تبلیغات به ویژه تبلیغات عروسی، ایجاد تغییر بر اساس زمان است و تبلیغاتی موفق خواهد بود که دائما رنگ عوض کند و از انواع بازاریابی بهرمند شود تا کلیشه ای نباشد. این موضوع مهم از تنوع طلبی جوان تر ها نشات می‌گیرد و به نوعی اجتناب ناپذیر است.

در این مقاله از سایت عروسکو سعی داریم تا ده نوع از برترین نوع تبلیغات را که امروزه بسیاری مورد استقبال جوان ها واقع می‌شود، به شما همراهان همیشگی معرفی کنیم، پس تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید.

1. تبلیغات چابک:

این نوع از تبلیغات به تبلیغات ضربتی هم معروف است و تکنیکی محض در بازار تشنه به حساب می‌آید. کاربرد آن بیشتر زمانی است که شما یک یا چند خدماتی را که اکنون در بازار وجود ندارد یا مورد مشابه برای آن نیست به مردم معرفی می‌کنید، در این وضعیت دو دلیل برای استفاده از شیوه تبلیغات چابک وحود دارد، یکی از مهم ترین آنها رقبا هستند تصوری کنید شما محصول یا خدمتی متفاوت را به بازار عرضه کرده اید ولی تبلیغات گسترده و ضربتی برای آن انجام نمی‌دهید، در اینجالت رقبای شما از تبلیغات کوچک تان باخبر شده و ایده یا محصول شما را می‌دزدند و به نام خود ثبت می‌کنند. جالب است بدانید که در تبلیغات عروسی نیز ما شاهد چنین اتفاقاتی به وفور هستیم، به عنوان مثال یک استودیو عروس ایده ای را با عنوان کلیپ سینمایی ابداع می‌کند، اما به دلیل تبلیغات کم و ضعیف آن استودیو، ایده ی مذکور توسط سایر رقبا و به طور گسترده ای منتشر می‌شود و جذب مشتری می‌کند!

2. بازاریابی کمینی:

در این نوع بازاریابی مدیران زیرک و خبره در انتظار یک رویداد یا واقعه می‌مانند و به محض رسیدن سوژه ای جذاب شروع به تبلیغات می‌کنند. این سبک از تبلیغات برای جهش های یک شبه بسیار موثر است و اگر بدرستی استفاده شود معجزه آسا است.

3. بازاریابی فرسایشی:

یکی از انواع محبوب و مورد استفاده بازاریابی برای سایت عروسکو این نوع تبلیغات است، بازاریابی فرسایشی یا توده ای نوع دیگری است که برای برندسازی های محکم و پر دوام بسیار کاربرد دارد این سبک زمانی استفاده می‌شود که شما رقبای بزرگ و قدرتمندی دارید و اگر دست به انواع تبلیغات کوتاه مدت بزنید قطعا شما شکست خواهید خورد و رقیب قدیمی تان پیروز میدان باقی می‌ماند. تبلیغات کوتاه مدت در این سبک استفاده می‌شود اما به صورت مقطعی و یا در مقیاس های کوچک اصل ماجرا زمانی است که چشم اندازی سه ساله را برای تجارت خود تعیین کنید و به طور مداوم و با استفاده از تمامی حفره های موجود اقدام پیشروی کنید. این سبک از تبلیغات بدون هیچ گونه ریسکی و به طور تضمینی شما را پیروز میدان می‌کند، حتی در صورتی که رقبای بزرگ دست به این نوع تبلیغات بزنند به دلیل سابقه ی بیشترشان شکست خواهند خورد. این نوع از تبلیغات نیازمند نیروی جوان و ایده پرداز است.

4. بازاریابی سیاه

بازاریابی سیاه از انواع بازاریابی متداول در ایران است و بیش از 80 درصد مشاغل از این سبک استفاده می‌کنند که البته علت اصلی رکود بازار کار و سرمایه در کشور هم استفاده از این مدل بازاریابی است که شیوه ای بسیار غیر اخلاقی است و تنها در دوره ای کوتاه می‌تواند شما را به بخش کوچکی از سرمایه متصل کند. در بازاریابی سیاه مدیران به جای ارتقاء و رشد تجارت خود، معطوف به تخریب و تحمیل فشار بر روی رقبا (به هر نحوی) می‌شوند.

5. بازاریابی همهمه ای و یا ویروسی

این سبک از بازاریابی یک مدل موفق اروپایی است که در آن با استفاده از هیجانات مردم و پیش آمد رخداد های جالب توجه، اصطلاحا تبلیغات به شیوه دهان به دهان رخ می‌دهد و مردم مجبور می‌شوند تا در دیدارهایشان صحبت از برند شما را به میان آورند.

6. بازاریابی اخلاقی

نوع دیگری از بازاریابی بازاریابی اخلاقی و یا فرهنگی است که مدیران مشاغل یا برندها با انجام یک عمل اخلاقی مردم را به سوی خود می‌کشند. مثلا راه اندازی کمپینی برای غذا دادن به حیوانات و ...

روش های مختلف بازاریابی و تبلیغات عروسی در وب سایت بزرگ عروسکو

7. بازاریابی جذب کننده

بازاریابی جذب کننده یکی از انواع بازاریابی متداول در میان ایرانیان است، استفاده از تصاویر و نوشته های همه پسند و جذاب (معمولا در فضای اینترنت) می‌تواند نظر بسیاری را به سوی یک کسب و کار معطوف گرداند.

8. بازاریابی وفادارای

در این شیوه از بازاریابی تمرکز اصلی مدیر بر روی حفظ مشتریان کنونی (با ارائه خدمات با کیفیت) است که کمتر بر روی گسترش تبلیغات و اشاعه آن متمرکز می‌گردد و در حقیقت این نوع از بازاریابی می‌تواند مولد بازاریابی همهمه ای و یا ویروسی نیز باشد و مشتریان وفادار را به طرف تبلیغ دهان به دهانی سوق دهد.

9. بازاریابی غیر سنتی

این نوع بازاریابی شیوه ای است که کمپانی اسنپ از آن بهرمند شده و با استفاده از شیرین کاری های تبلیغاتی و خرج کردن متدهای بروز در رکن مردم شهرت و ثروت بدست آورده است.

10. بازاریابی فشار

این نوع از بازاریابی توسط کمپانی های معتبر و با دانش و احتیاط کامل انجام می‌شود به طوری که مشتریان با دریافت ایمیل ها و پیامک های متعدد مجاب به استفاده از سرویس می‌شوند. این نوع بازاریابی در حقیقت از نوع بازاریابی از راه دور است.

aparatlinkedingoogletwiterfacebookyouinstagram
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
آغاز تبلیغات در عروسکو چگونه است؟ اگر قصد این را دارید که به دنیای متفاوت و مدرن سایت عروسکو وارد شوید، می‌بایست اشتراک های تبلیغاتی خریداری کنید، بقیه محصولات شامل پکیج های خدماتی ویژه بازاریابی دیجیتال عروسی است و ارتباطی با تبلیغات شما در عروسکو ندارد. چه تفاوتی در تبلیغات عروسکو وجود دارد؟ وب سایت عروسکو، تنها یک سایت معمولی برای درج اگهی نیست. حمایت از شما از زمان خرید اشتراک های تبلیغاتی و درج آگهی آغاز می‌شود و تا پایان ادامه خواهد داشت. سایت عروسکو در رسانه های خبری کشور با عنوان اولین و بزرگترین پرچم دار برند سازی در کشور معرفی شده است. چرا سایت عروسکو متفاوت عمل می‌کند؟ یک تاجر باهوش در اوضاع بد بازار به اوج موفقیت و سرمایه خواهد رسید، به همین سبب سایت عروسکو با استفاده از تکنیک های مدرن بازاریابی عصبی و نقطه ای، پرچم برند شما را برافراشته کرده و در مدت کوتاهی درآمد هایتان را چند برابر می‌کنیم. منظور از اشتراک تبلیغاتی چیست؟ اشتراک تبلیغاتی در سایت عروسکو مزایای زیادی دارد. شما با خرید اشتراک به یک پکیج کامل تبلیغاتی دسترسی خواهید داشت بعبارتی دیگر اشتراک ها شامل: درج تبلیغات و ایجاد صفحه اختصاصی در سایت، تبلیغات در اینستاگرام عروسکو، تبلیغات در تلگرام عروسکو، تبلیغات در رسانه ها، ارسال انبوه لینک، بازاریابی نقطه ای، ارتقاء در جداول رتبه بندی و ... می‌شود. چگونه می‌توانم از موفقیت خود با عروسکو مطمئن شوم؟ سایت عروسکو در همین ابتدای راه نمونه های زیادی را برای اثبات ادعای خود دارد و توانسته است در مدت کوتاهی برندهای معتبری را در حوزه سالن زیبایی، آتلیه عکاسی، مزون لباس و... به وجود آورد و با حمایت های خود روز به روز به تعداد آنها می‌افزاید...و شما هم با نگاهی اجمالی در سایت و اینستاگرام عروسکو براحتی می‌توانید از نوع و کیفیت فعالیت های سایت و سبک مدرن برندسازی تیم ما مطمئن شوید. تبلیغات گسترده توسط عروسکو چگونه انجام می‌شود؟ با خرید اشتراک های تبلیغاتی در سایت عروسکو علاوه بر انتشار گسترده آن در رسانه های مختلف، تبلیغات شما در 4 سایت معتبر عروسی دیگر نیز درج خواهد شد، بدین وسیله از پرداخت هزینه بابت تبلیغات در سایت های دیگر بی نیاز می‌شوید.
دفتر مرکزی
تهران، تهران پارس

مرکز تماس عروسکو

02128428630
02128428631
02128421624
آخرین اخبار
آموزش ساخت ویدیو تبلیغاتی حرفه ای برای همه + نکات کلیدی

آموزش ساخت ویدیو تبلیغاتی حرفه ای برای همه + نکات کلیدی

مهم ترین نکات ساخت ویدیو تبلیغاتی به ترتیت عبارتند از: شفافیت در پیام، صداقت در کلام، بالا بودن کیفیت صدا...
راهنمای بازی مافیا (مافیای عروسکو)؛ هیچ کس صدای پدر را نخواهد شنید!

راهنمای بازی مافیا (مافیای عروسکو)؛ هیچ کس صدای پدر را نخواهد شنید!

بای مافیای عروسکو برگرفته از بازی مشهور و کلاسیک روسی مافیا است.
راهنمای مشاغل عروسی برای داشتن تبلیغات اینترنتی با بازدهی بالا

راهنمای مشاغل عروسی برای داشتن تبلیغات اینترنتی با بازدهی بالا

برای شروع تبلیغات اینترنتی چه کار بایست کرد و چه گام هایی باید برداریم، برای ورود به دنیای تبلیغات اینترنتی از کجا شروع کنیم؟
تبلیغات اصولی و صحیح در اینستاگرام - راهنمای مشاغل عروسی برای راه اندازی پیج

تبلیغات اصولی و صحیح در اینستاگرام - راهنمای مشاغل عروسی برای راه اندازی پیج

دستیابی به بازار عروسی در اینستاگرام، تبلیغات اصولی و پست گذاری های صحیح در اینستاگرام
نصب اپلیکیشن عروسکو

نصب اپلیکیشن عروسکو

کاربران می‌توانند با مراجعه به منوها یا از طریق همین پست نسبت به دانلود اپلیکیشن عروسکو اقدام کنند
چگونه در دنیای تبلیغات اینترنتی موفق شویم؟

چگونه در دنیای تبلیغات اینترنتی موفق شویم؟

این یک سئوال پر تکرار است که در این روزهای سر سخت اقتصادی ذهن خیلی ها را به خود مشغول کرده است. برای پاسخ به این ابهام ما گام های اصولی ورود به دنیای تبلیغات و شبکه های مجازی را به ترتیب و گام به گام در زیر شرح داده ایم.
مهمترین اقدام بعد از طراحی سایت، سئو سایت است. سئو سایت چیست؟

مهمترین اقدام بعد از طراحی سایت، سئو سایت است. سئو سایت چیست؟

مفهوم سئو سایت به کلیه اقدامات و استراتژی هایی که منجر به افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو می‌گردد، اتلاق می‌شود.
چگونه در بحران اقتصادی موفق باشیم؟

چگونه در بحران اقتصادی موفق باشیم؟

اوضاع بد اقتصادی، بیکاری و رکود و تورم، از کابوس‌های هر کارآفرینی است. شرایط اقتصادی همیشه بر وقف مراد نیست و اوج و فرودهایی دارد. چه بسیار کسب و کارهایی که با نوسانات نرخ ارز و یا سقوط بورس به خاک سیاه نشسته اند.
در پربازدیدترین اینستاگرام مشاغل خدمات مجالس عروسی تبلیغ کنید!

در پربازدیدترین اینستاگرام مشاغل خدمات مجالس عروسی تبلیغ کنید!

اینستاگرام وب سایت عروسکو تنها پیج رسمی و معتبر مشاغل خدمات عروسی در سراسر کشور است
روش برخورد صحیح با مشتری ناراضی ! - رازهای موفقیت کسب و کار

روش برخورد صحیح با مشتری ناراضی ! - رازهای موفقیت کسب و کار

در این مفاله می‌خوانیم که چطور با مشتری ناراضی، عصبانی و سخت‌گیر برخورد کنیم. با نکات و تکنیک‌هایی آشنا می‌شویم که به آرام شدن موقعیت کمک می‌کنند و در نهایت منجر به رضایت و خشنودی مشتری می‌شوند.
دلایل مهم کاهش درآمدهای مشاغل عروسی

دلایل مهم کاهش درآمدهای مشاغل عروسی

دلایل عمده کاهش درآمدهای مشاغل عروسی چیست و چرا با وجود کم نشدن مراسم ها مشتریانتان ریزش کرده اند
انواع بازاریابی مدرن در تبلیغات عروسی کدام است؟

انواع بازاریابی مدرن در تبلیغات عروسی کدام است؟

با سبک های جدید بازاریابی در تبلیغات عروسی بیشتر آشنا شوید و تجارت خود را محک بزنید
نام دامنه خوب چه ویژگی هایی دارد

نام دامنه خوب چه ویژگی هایی دارد

اگر برای سایتتون دنبال نام دامنه هستید این مقاله در انتخاب یک نام مناسب به شما کمک خواهد کرد.
اسپانسری تبلیغات عروسی در وب سایت عروسکو

اسپانسری تبلیغات عروسی در وب سایت عروسکو

اگر تاکنون به فکر توسعه کسب و کار نبوده اید و به حداقل ها راضی شده اید ما به توصیه می‌کنم پا را فراتر بگذارید
دامنه یا دومین چیست و چگونه می‌توان تهیه کرد؟

دامنه یا دومین چیست و چگونه می‌توان تهیه کرد؟

آشنایی با دامنه سایت و راهنمای آسان خرید دامنه از سایت های معتبر
بهینه سازی اینستاگرام برای تبلیغات عروسی با انجام چند گام ساده!

بهینه سازی اینستاگرام برای تبلیغات عروسی با انجام چند گام ساده!

اگر به دنبال جذب مشتریان بیشتر از طریق شبکه محبوب اجتماعی اینستاگرام هستید، این مقاله با در چند گام ساده به شما کمک خواهد کرد.
تبلیغات گسترده عروسی در عروسکو

تبلیغات گسترده عروسی در عروسکو

کلیه مشاغل عروسی می‌توانند با خرید اشتراک های تبلیغاتی در عروسکو در سایر سایت های عروسی نیز رایگان اگهی دهند.
5 اشتباه در دنیای دیجیتال برندها

5 اشتباه در دنیای دیجیتال برندها

آگاهی از اشتباهات و خطاهایی که برندها پیش‌تر مرتکب آنها شده‌اند به ما کمک می‌کند تا بتوانیم شروعی خوب و بدون نقص در کار داشته باشیم
افزایش درآمد تا سه برابر بیشتر!

افزایش درآمد تا سه برابر بیشتر!

تفاوت سایت عروسکو با سایت درج آگهی در چیست و چگونه باعث موفقیت ما در افزایش درامدها می‌شود
کمپین های تبلیغاتی در عروسکو

کمپین های تبلیغاتی در عروسکو

منظور از کمپین های تبلیغاتی در سایت عروسکو چیست و چگونه ضمانتی برای موفقیت شماست.
twitertelegraminstagramyoulinkedinaparatfacebook